dentalove warszawa dentalove warszawa


Opinie

„Dentysta kiedyś był dla mnie najgorszym, najmroczniejszym koszmarem. Jak na rasową panikarę przystało tuż przed samą wizytą cierpiałam na bezsenność i rysowałam sobie w głowie tragiczne scenariusze pełne bólu i krwii. W dzieciństwie mama kusiła mnie do dentystycznych wizyt „wróżką zębuszką” i innymi cudami. Niestety w stomatologicznych jamach zawsze czekały zmory i baby jagi. Po wielu latach rozczarowań i kłamstw śmiało mogę stwierdzić, że prawdziwe wróżki istnieją! Jedną z nich jest Pani Kasia Pożyczka, która na zawsze odmieniła wizerunek dentysty w mojej głowie! Miła, ciepła, wspaniała, bezbolesna, uśmiechnięta, z pasją, talentem, podejściem do pacjenta. Jej jedynej ufam i polecam ją gorąco wszystkim trzęsiportkom! Pani Kasia to cud, miód i malina! Prawdziwa czarodziejka!”
Patrycja P.

„Profesjonalizm, super podejście do pacjenta, wizyta u stomatologa to czysta przyjemność ;-)”
Monika N.

„Polecam wszystkim wizytę u Pani Magdy, która jest najbardziej profesjonalnym lekarzem u jakiego przyszło mi leczyć zęby. Ma anielską cierpliwość, jest bardzo delikatna, z indywidualnym podejściem do pacjenta, a zabiegi naprawdę nie bolą! Dzięki wizytom w Dentalove udało mi się pozbyć traumy, jaką zafundowali mi poprzedni nieprofesjonalni dentyści. Okazało się, że leczenie zębów nie musi boleć, a wizyta napawać lękiem. Panie w recepcji także są bardzo miłe, wystrój przyjemny, atmosfera już od wejścia uspokaja nawet największych tchórzy takich jak ja. :)”
Sonia S.

„Najlepsza klinika w Warszawie. Wszyscy lekarze super , a Pani Joanna z recepcji najlepsza.”
Bożena K.

„Profesjonalizm od samego wejścia do ostatnich minut wizyty.”
Piotr T.

„Bardzo pozytywnie oceniam dzisiejszą wizytę. Polecam serdecznie i oczywiście wrócę.”
Dagmara N.

„Dziękuję za piękne ząbki i cierpliwość co do mojej osoby dziś ;)”
Ania T.

„Witam wszystkich nie ma słów którymi mogę opisać wdzięczność za opiekę nad moimi zębami trafiłam do kliniki z wielkim strachem przed dentystą a dziś wszystkie zęby mam zdrowe i z przyjemnością wracam do najlepszej dentystki pani Magdy Dziękuje i polecam wszystkim którzy chcą przełamać swój strach :)”
Magdalena T.

„Gabinet Dentalove może być ze wszech miar godny polecenia. Przyjazna, spokojna atmosfera, bardzo wysoka kultura osobista pracowników, wreszcie – profesjonalizm w swoim fachu – to są cechy pożądane u współczesnych stomatologów i z całą pewnością Dentalove je spełnia.”
Jarek Ch.

„Pełen profesjonalizm, polecam ;)”
Olga K.

„Jestem stałym pacjentem 😉 Już pół szczęki mam z dentalove :)”
Adrian S.

„Nigdy nie przypuszczałem, że można polubić wizyty u dentysty:)”
Rafał K.

„Rewelacja! Dentalove to synonim profesjonalizmu. Jestem pod ogromnym wrażeniem z jaką kulturą zostałem powitany już u progu tego gabinetu. Podejście do pacjenta na niespotykanie wysokim poziomie. Sam zabieg wywarł na mnie jeszcze większe wrażenie. Pani doktor Magdalena Gryka-Deszczyńska to najlepszy lekarz stomatolog z jakim się spotkałem. Leżąc na fotelu czułem, że ludzie dookoła mnie doskonale wiedzą co robią. Cały zabieg odbył się bardzo sprawnie, Pani doktor na bieżąco informowała mnie o swoich działaniach, co uczyniło tę wizytę jeszcze bardziej komfortową. Zespół jest bardzo dobrze przygotowany do swojej pracy i, co ważne, zwyczajnie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony. Dodatkowym atutem są naprawdę przystępne ceny.
Gorąco polecam to miejsce! :)”

Łukasz T.

„Moj prawie 3 letni synek dal wyleczyc zabka bez problemu , a wszystko to dzieki Pani dr Kasi :)”
Beata T.

„Trafilam do Dentalove z polecenia w celu usuniecia wszystkich osemek przed leczeniem ortodontycznym. Po przeczytaniu wielu wypowiedzi w internecie szlam do gabinetu przestraszona jak to bedzie wygladalo. Samo miejsce wyglada super, personel przyjaznie nastawiony. Trafilam do dr. Deszczynskiej, ktora na pierwszej wizycie zrobila mi zdjecie pantomograficzne oraz wyjasnila jak beda kolejno wygladaly zabiegi. I tak w ciagu 3 miesiecy usunelam wszystkie zeby. Profesjonalnie, bez bolu. Wskazania dostalam na pismie, normalnie bym o wszystkim zapomniala. Szczerze polecam i gabinet i Pania Dr.”
Gaba G.

„Trafiłam do p. Dr. Małgorzaty Gawryluk z przerażeniem i łzami w oczach. Kanałowe leczenie kojarzyło mi się z ogromnym bólem. Zanim usiadłam na fotel Pani doktor uspokoiła moje emocje zapewniła o komforcie wizyty i podeszła niezwykle przyjaźnie. Cały stres odchodził w trakcie leczenia które naprawdę nic nie bolało. Nie pamiętam kiedy wizyta u dentysty sprawiła mi na swój sposób tyle przyjemności. Zapisałam się na kolejną wizytę i juz wiem gdzie i u kogo wyleczenia wszystkie swoją ząbki. Jeśli chcecie wymazać złe wspomnienia to tylko tam☺ i tylko z tym lekarzem☺”
Maja J.

 
 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka