dentalove warszawa dentalove warszawa


O nas

Serdecznie witamy w Dentalove Clinic 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu osobom wizyta u stomatologa kojarzy się z czymś nieprzyjemnym. Chcąc to zmienić, postaraliśmy się, aby nasz gabinet był miejscem przyjaznym dla naszych Pacjentów, w każdym wieku. Przytulne otoczenie, miły i pomocny personel sprawiają, że stresująca wizyta staje się znacznie przyjemniejsza.

Dbamy o to, aby Pacjenci otrzymali pełną informację na temat przeprowadzanego oraz planowanego leczenia. Oferujemy usługi z zakresu profilaktyki i leczenia próchnicy oraz innych chorób.

Dr Magdalena Gryka – Deszczyńska zaprosiła do współpracy najlepszych lekarzy dentystów, higienistki i personel administracyjny. Dentalove to przede wszystkim ludzie, pasjonaci swojego zawodu, ludzie z pasją do stomatologii.

W ofercie naszych usług znajdą Państwo również leczenie z zakresu ortodoncji, protetyki i implantologii realizowane przez naszych specjalistów.

Kładziemy duży nacisk na rozwój. Stale poszerzamy naszą wiedzę, aby podczas pracy wykorzystywać najnowsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zapisania się na pierwszą wizytę, podczas której wykonamy cyfrowe zdjęcie panoramiczne uzębienia oraz stworzymy plan leczenia.

Zespół Dentalove
Z miłości do Stomatologii

 

 
 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka