dentalove warszawa dentalove warszawa


Nasze technologie

Nowoczesna diagnostyka i leczenie. Bezpiecznie i bez bólu.

Korzystając z najnowszych technologii możemy zapewnić naszym Pacjentom wysoką jakość usług. Precyzyjna, bezpieczna diagnostyka, szybkie, skuteczne leczenie oraz bezbolesne zabiegi to zasługa nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w naszym gabinecie. Na bieżąco śledzimy najnowsze technologie, aby zaoferować naszym Pacjentom najskuteczniejsze metody leczenia.

Unity stomatologiczne Stern Weber

Fotel stomatologiczny

Fotel stomatologiczny to serce gabinetu, a wygoda na fotelu to podstawa komfortu pacjenta podczas wizyty. My zadbaliśmy o to, aby nasi Pacjenci czuli się w 100 % komfortowo i bezpiecznie. Na naszych zielonych unitach S200, mamy możliwość doboru odpowiedniej pozycji w zależności od indywidualnego przypadku. Pacjenci czują się wtedy swobodnie i są odprężeni, lekarz natomiast ma łatwo dostępne wszystkie niezbędne narzędzia oraz odpowiednio duże pole manewru podczas każdego zabiegu.

 

Aparaty cyfrowy RTG Extend

Aparaty cyfrowy

Jest to najnowsza wersja aparatu wysokiej częstotliwości zaprojektowanego w technologii cyfrowej, dzięki której radykalnie zmniejszono dawkę napromieniowania. Zdjęcia wykonane tą metodą są bardzo dokładne i pozwalają na pełną diagnostykę zęba. Taki aparat jest u nas przy każdym fotelu stomatologicznym, z myślą o wygodzie pacjenta. Zdjęcia RTG razem z elektroniczną dokumentacją mogą być pomocne nawet po wielu latach.

 

RVG Zen-X

Radiowizjografia

Dzięki niej możemy przenieść obraz zdjęcia RTG na ekran monitora, aby jeszcze dokładniej w jakości cyfrowej, omówić sytuację kliniczną z pacjentem.

 

Pantomogram 3DTS Myray

Pantomogram

Nasz Pantomogram wyróżnia nowatorska Technologia Morfologicznego Rozpoznania (MRT), która automatycznie identyfikuje wymiary pacjenta oraz wszystkie parametry wymagane do uzyskania prawidłowego zdjęcia rentgena. Zdjęcia panoramiczne z aparatu firmy Myray posiadają najkrótszy czas ekspozycji od 4 do 9 sekund. Efektem tego jest bardzo niska dawka promieniowania.

 

Endomotor X-smart plus

Endomotor

Mikrosilnik endodontyczny X-smart plus – gwarantuje precyzyjne leczenie kanałowe oraz znacznie zwiększa powodzenie leczenia nawet najtrudniejszych przypadków klinicznych. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia w leczeniu kanałowym, skraca się czas zabiegów i ilość wizyt pacjentów.

 

Endo – Master

Urządzenie stomatologiczne

Urządzenie stomatologiczne przeznaczone do wypełniania kanałów na ciepło gutaperką. Jest to metoda duża bardziej dokładna aniżeli tradycyjna metoda ręcznego wypełniania kanałów. Daje niezwykle dużą trwałość i szczelność oraz zapewnia osiagnięcie maksymalnego efektu leczenia.

 

Endometr

Endometr

Endometr to elektroniczne urządzenie służące do dokładnego pomiaru długości kanału korzeniowego. Bardzo ważne urządzenie w leczeniu endodontycznym. Decyduje o dokładności leczenia. Endometr automatycznie lokalizuje kanały, ich przebieg oraz dokładną głębokość. Pozwala na równomierne i dokładne opracowanie kanału, łatwe i szybkie oczyszczenie kanału nawet o bardzo zakrzywionym kształcie.

 

Master flux

gaz rozweselający

Jest to urządzenie, które kochają rodzice, naszych małych pacjentów. Dzięki niemu wyleczyliśmy najbardziej bojące się dzieci, z którymi nikt do tej pory sobie nie radził. Master flux – dozuje mieszaninę podtlenku azotu i tlenu, który uspokaja i rozluźnia pacjenta przed i w trakcie zabiegu, ułatwiając leczenie pacjentów z dentofobią nawet tych starszych.
Gaz ma właściwości rozluźniające i uspokajające, przy znikomym działaniu nasennym. Nie działa zwiotczająco na mięśnie. Podtlenek azotu nie otępia pacjenta, pozwalając utrzymać z nim pełny kontakt. Warty do podkreślenia jest fakt, że gaz przestaje działać bardzo szybko po zaprzestaniu podawania.

 

Mikroskop stomatologiczny SELIGA

Mikroskop

Mikroskopy SmartOPTIC są zaliczane do produktów wyższej klasy. Jego parametry optyczne odpowiadają wysokim normom światowym. W naszym gabinecie wykorzystywany jest do leczenia kanałowego szczególnie zębów trzonowych. Mikroskop SELIGA pomaga w odnajdowaniu niewidocznych kanałów, udrażnianiu kanałów, diagnozie i leczeniu pęknięć lub złamań zęba, naprawie uszkodzeń zęba, usuwaniu złamanych narzędzi z kanałów. Duże powiększenie umożliwia efektywniejsze leczenie, w tym możliwość zobaczenia dodatkowych, o bardzo małym rozmiarze ujść kanałów praktycznie niemożliwych do zobaczenia gołym okiem.

 

Autoklaw – Stern Weber

Autoklaw

Autoklawy STERN WEBER są podstawowym narzędziem pracy. Gwarantuje wysoką efektywność i bezpieczeństwo procesu sterylizacji. Jest to autoklaw klasy B (najwyższe bezpieczeństwo sterylizacji). Wszystkie narzędzia wielorazowe w naszym gabinecie podlegają procesowi sterylizacji przy wykorzystaniu pary o wysokim ciśnieniu . W temperaturze 134 stopni likwiduje bakterie, wirusy oraz grzyby. Autoklaw ten daje gwarancję ze sprzęt po sterylizacji jest wolny od mikroorganizmów chorobotwórczych i może byc użyty podczas zabiegów.

Każdy proces sterylizacji jest kontrolowany, a jego wyniki dokumentowane.

 
 
 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka