dentalove warszawa dentalove warszawa


Poznaj zespół Dentalove

Poznaj Nas bliżej i dowiedz się dlaczego warto właśnie nam zaufać?

 

Magdalena Tworek

Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim stomatologią estetyczną, protetyką oraz leczeniem dzieci. Bardzo lubię wyzwania w postaci odbudów estetycznych zębów przednich i bocznych.Praca to moja pasja, codziennie oprócz precyzji i staranności gwarantujących jakość wykonanych prac, ważne jest dla mnie indywidualne podejście do Pacjenta oraz stworzenie przyjaznej atmosfery, tak by nasza współpraca opierała się na wzajemnym zaufaniu, a wizyty w gabinecie stały się przyjemnością.Poza stomatologią rozwijam swoją drugą pasję, którą jest medycyna estetyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz amerykańskiej AAAM American Academy of Aesthetic Medicine. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach w Polsce oraz za granicą – w 2017r. uzyskałam certyfikat umiejętności Esthetic Skin Institute w Nowym Jorku. Wykonuję zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego usieciowanego (modelowanie ust, brody, wolumetria twarzy), toksyny botulinowej (wygładzanie zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości, terapia bruksizmu), osocza bogatopłytkowego (PRP), fibryny bogatopłytkowej, kwasu hialuronowego nieusieciowanego i preparatów dedykowanych do mezoterapii.Moją misją w dziedzinie medycyny estetycznej i anti-aging jest odmładzanie Pacjentów oraz podkreślanie indywidualnej urody z zachowaniem naturalnego wyglądu. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty często stosuję techniki łączone, kierując się przy tym zasadą, że często mniej znaczy więcej.

 

 

Umów się na konsultację

Zapraszamy do naszego gabinetu. Podczas wizyty kontrolnej ocenimy stan uzębienia oraz, w razie potrzeby, zasugerujemy najskuteczniejszą metodę leczenia.
Zarezerwuj termin »

Opinie naszych pacjentów

Cieszymy się zaufaniem naszych Pacjentów, którzy regularnie nas odwiedzają. Zapraszamy do zapoznania się z Ich opiniami.
Zobacz wszystkie opinie »

 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka