dentalove warszawa dentalove warszawa


Leczenie zębów w narkozie

LECZENIE ZĘBÓW W SEDACJI

Narkoza i sedacja – czyli leczenie podczas snu

Z uśmiechem do dentysty

Wiele osób boi się stomatologa, a co za tym idzie korzysta z usług stomatologicznych tylko w razie bólu. To często doprowadza do bardzo rozległych ubytków, stanów zapalnych i utraty zębów.

Dentalove od początku swojego istnienia stawiamy na walkę z dentofobią. Zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu nasi Pacjenci nie muszą obawiać się wizyty u dentysty. W Dentalove leczymy z gazem rozweselającym, a wyniki tego leczenia przeszły nasze oczekiwania.

Postanowiliśmy pójść o krok do przodu i wprowadzić usługę znieczulenia ogólnego czyli narkozy oraz sedacji.

Narkoza stomatologiczna to nowoczesna metoda znieczulenia stomatologicznego przeznaczona dla Pacjentów którzy panicznie boją się leczenia stomatologicznego. Pacjenci z tzw. „dentofobią”, nie są w stanie i nie chcą z różnych względów poddać się standardowemu znieczuleniu i wizycie dentystycznej. Mowa tutaj zarówno o dorosłych jak i dzieciach oraz pacjentach z różnego rodzaju niepełnosprawnością, upośledzeniem, u których lekarz dentysta nie jest w stanie prawidłowo wykonać leczenia.


Narkoza polega na tym, że pacjent pod okiem lekarza anestezjologa jest wprowadzany w stan snu, który umożliwia stomatologowi przeprowadzenie zabiegu.

W trakcie trwania pacjent nie jest świadomy tego co się dzieje, dlatego też można u niego przeprowadzić kompleksowe leczenie wszystkich zębów. Możemy przeprowadzić zarówno zabiegi implantacyjne, chirurgiczne, protetyczne ale także endodontyczne czy zachowawcze. Całość może trwać nawet kilka godzin. Podczas narkozy nad bezpieczeństwem pacjentem czuwa zespół anestezjologiczny oraz stomatologiczny.


Po takim znieczuleniu pacjent pozostaje pod okiem lekarza jeszcze przez ok.1 h po wybudzeniu. Następnie może wrócić do domu, ale tylko pod okiem osoby towarzyszącej. Osoby dorosłe nie mogą prowadzić samochodu.

Leczenie w narkozie- wbrew ogólnym przekonaniom- jest całkowicie bezpieczna pod warunkiem odpowiedniego przygotowania gabinetu pod względem personelu, oraz zaplecza anestezjologicznego.

Pacjent który chce skorzystać z takiego rozwiązania dostanie skierowanie na badania oraz zostanie z nim przeprowadzona konsultacja z lekarzem anestezjologiem, który ostatecznie kwalifikuje do zabiegu.
W naszej klinice nad bezpieczeństwem pacjenta w nakrozie czuwa doskonały anestezjolog z wieloletnim doświadczeniem

dr Grzegorz Witer- lekarz Medycyny specjalista anestezjologii i intensywnej terapii wraz z pielęgniarką anestezjologiczną Katarzyną Kania

Chcesz się umówić na wizytę

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultację

tel.: 22 308 60 50, e-mail: dentalove@dentalove.pl
Pracujemy: pon. - pt.: 8 00 - 20 00 , Sob.: 8 00 - 14 00

 
 

Zobacz nasze pozostałe usługi

 
 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka