dentalove warszawa dentalove warszawa


Leczenie dzieci

Bezbolesne leczenie małych Pacjentów

Jak leczymy najmłodszych pacjentów?

Bezstresowe leczenie zębów u dzieci

Dzieci to wyjątkowi Pacjenci. Wiemy jak ważne jest cierpliwe podejście do najmłodszych, dlatego nasi specjaliści poświęcają im wiele uwagi. Chętnie odpowiadając na pytania, tłumacząc dlaczego trzeba dbać o zęby i jak właściwe to robić sprawiają, że dzieci czują się w gabinecie swobodnie i bezpiecznie.

Leczenie maluchów odbywa się pod znieczuleniem, dzięki czemu kolejna wizyta u stomatologa nie wzbudza u nich strachu.

Leczenie ubytków u małych dzieci jest niezwykle istotne, pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się próchnicy oraz problemom zdrowotnym w przyszłości. Regularne wizyty u dentysty jednocześnie uczą dzieci właściwych nawyków. Maluchy zdobywając wiedzę od stomatologa, uczą się jak unikać próchnicy. Wszystko to odbywa się w przyjaznej, wesołej atmosferze, dzięki czemu mali Pacjenci chętnie do nas wracają.

Bezbolesne leczenie

Leczenie bez bólu i strachu

Wielu rodziców doskonale wie jak trudno przekonać małe dziecko do wizyty u dentysty, szczególnie kiedy maluch ma złe wspomnienia. W naszym gabinecie dbamy o to, aby stomatolog nie kojarzył się negatywnie. Szczególną wagę przywiązujemy do bezbolesnego i bezstresowego leczenia. Wykorzystujemy podtlenek azotu, aby zagwarantować, że wizyta przebiegnie bez strachu, nerwów oraz niepotrzebnego bólu.

Dowiedz się więcej

Dając maluchom poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniając im bezbolesne leczenie, budujemy pozytywne wspomnienia, które pozwolą rodzicom bez problemu zabrać malucha ponownie do stomatologa. Zminimalizowanie strachu przed wizytą u dentysty jest bardzo ważne i wpływa również na dorosłe życie. Wielu dorosłych z obawy przed bólem unika wizyt u stomatologia, tym samym narażając się na powstawanie ubytków, a nawet poważnych chorób, nie tylko jamy ustnej, ale też całego organizmu.

Nasze standardy. Zobacz jak pracujemy

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Cieszymy się zaufaniem pacjentów, którzy chętnie do nas wracają i polecają swoim bliskim oraz znajomym. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów to gwarancja właściwie przeprowadzonego zabiegu. Nieustannie dbamy o nasz rozwój, zdobywając informacje o nowych metodach, rozwiązaniach oraz produktach. Dysponując aktualną wiedzą, możemy zaproponować naszym pacjentom najlepsze dostępne rozwiązania i najbezpieczniejsze implanty. Z efektami naszej pracy możesz zapoznać się poniżej.

Zakres usług

Profilaktyka i leczenie

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu stomatologii dziecięcej. Zajmujemy się nie tylko leczeniem, ale również profilaktyką próchnicy, która jest niezwykle ważna nawet w przypadku zębów mlecznych. Uczymy małych Pacjentów jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.
W ramach stomatologii dziecięcej oferujemy:

Wciąż masz wątpliwości? Zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami przez naszych pacjentów.


Profesjonalizm, super podejście do pacjenta, wizyta u stomatologa to czysta przyjemność 😉

Monika P.


Polecam wszystkim wizytę u Pani Magdy, która jest najbardziej profesjonalnym lekarzem u jakiego przyszło mi leczyć zęby(…)

Sonia S.


Najlepsza klinika w Warszawie. Wszyscy lekarze super , a Pani Joanna z recepcji najlepsza.

Bożena K.


Profesjonalizm od samego wejścia do ostatnich minut wizyty.

Piotr T.


Bardzo pozytywnie oceniam dzisiejszą wizytę. Polecam serdecznie i oczywiście wrócę.

Dagmara R.

Leczenie dzieci – cennik

Konsultacje i leczenie. Poznaj ceny naszych usług

Konsultacja/badanie
50 zł
Wizyta adaptacyjna do 30 min
80 zł
Gaz rozweselający do 1 h
150 zł
Wypełnienie w zębie mlecznym
od 150 zł

Zobacz cały cennik »

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na pytania, które najczęściej słyszymy od naszych pacjentów.

Powyższe informacje nie są dla Ciebie wystarczające? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami, ale wcześniej zapoznaj się z pytaniami, które najczęściej zadają nasi Pacjenci i sprawdź czy nie ma tam odpowiedzi na Twoje pytanie.

Czy warto leczyć zęby mleczne?

Oczywiście, żeby mleczne mają służyć dzieciom do nawet 13 roku życia. Należy je myć nitkować i leczyć tak samo jak żeby stałe.

Co to jest lakowanie i kiedy należy wykonać ten zabieg u dziecka?

Lakowanie jest to zabieg mający na celu zabezpieczenia zęba przed próchnicą na jego powierzchni żującej. Taki zabieg należy przeprowadzić do pół roku odkąd ząb pojawił się w jamie ustnej.

Moje dziecko boi się dentysty co zrobić?

Na początku należy zadać sonie pytanie czemu się boi ? Kolejne powinno się przeprowadzić kilka wizyt adaptacyjnych dodatkowo można zabrać dziecko na wizytę mamy lub taty, aby mogło zobaczyć, że nie czego się bać.

Chcesz się umówić na wizytę

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultację

tel.: 22 308 60 50, e-mail: dentalove@dentalove.pl
Pracujemy: pon. - pt.: 8 00 - 20 00 , Sob.: 8 00 - 14 00

 
 

Zobacz nasze pozostałe usługi

 
 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka