dentalove warszawa dentalove warszawa


Poznaj zespół Dentalove

Poznaj Nas bliżej i dowiedz się dlaczego warto właśnie nam zaufać?

 

Magdalena Gryka-Deszczyńska

Lekarz dentysta, Dyrektor Medyczny Dentalove Clinic

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na wydziale lekarsko – dentystycznym. Już od czasu studiów szczególna uwagę poświęcałam chirurgii stomatologicznej, biorąc udział w licznych kursach i zagranicznych wyjazdach szkoleniowych.

Staż podyplomowy odbyłam w Wojskowej Przychodni „Cepelek” w Warszawie, gdzie poszerzałam swoją praktykę z chirurgii. Jestem członkiem PSI ( Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego), Niemieckiego Towarzystwa Implantologii Stomatologicznej DGOI(Deutsche Gesellschaft fuer Orale Implantologie), Academy of Laser Dentistry (ALD) oraz British Academy of Implant & Restorative Dentistry (BAIRD)

W swojej pracy stawiam zdrowie pacjenta na pierwszy plan. Lubię rozmawiać ze swoimi pacjentami, aby każdy z nich czuł się bezpiecznie i świadomie uczestniczył w leczeniu. Uśmiech i zadowolenie moich pacjentów jest dla mnie kwintesencją mojej pracy jako lekarza dentysty oraz dobrego człowieka.

Zajmuje się leczeniem trudnych przypadków chirurgicznych i protetycznych. Obecnie rozwijam swoje umiejętności w laseroterapii, aby zapewnić swoim pacjentom komfortowe leczenie wielospecjalistyczne.

Mój zawód to moja pasja, dlatego stale poszerzam swoje kwalifikację jako uczestnik wielu kursów i konferencji w Polsce i za granicą.

Prywatnie w piękne słoneczne popołudnia jestem motocyklistką, wieczorami gram na pianinie, a w weekendy jeżdżę konno.

Certyfikaty

Certyfikaty oraz dyplomy naszych specjalistów.

 

 

Umów się na konsultację

Zapraszamy do naszego gabinetu. Podczas wizyty kontrolnej ocenimy stan uzębienia oraz, w razie potrzeby, zasugerujemy najskuteczniejszą metodę leczenia.
Zarezerwuj termin »

Opinie naszych pacjentów

Cieszymy się zaufaniem naszych Pacjentów, którzy regularnie nas odwiedzają. Zapraszamy do zapoznania się z Ich opiniami.
Zobacz wszystkie opinie »

 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka