dentalove warszawa dentalove warszawa
DENTALOVE CLINIC
ul. Borzymowska 19
kom: 796 67 50 50, e-mail: dentalove.clinic@dentalove.pl
STOMATOLOGIA DENTALOVE
ul. Remiszewska 14D
kom: 535 99 50 50, e-mail: dentalove@dentalove.pl


Poznaj zespół Dentalove

Poznaj Nas bliżej i dowiedz się dlaczego warto właśnie nam zaufać?

Katarzyna Dębińska

Lekarz stomatolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem oraz nagrodą Rektora dla najlepszych studentów. Staż podyplomowy odbyłam w Przychodni CePeLek w Warszawie, obecnie jestem w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej.

Moją zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna oraz implantologia, w tych dziedzinach zamierzam rozwijać swoje umiejętności. Obecnie jestem członkiem ITI – International Team of Implantology oraz ITI Polonika Warszawa. Uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach, aby stale poszerzać swoją wiedzę. W codziennej pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz chirurgią i protetyką. Dodatkowo rozwijam swoją wiedzę w zakresie medycyny estetycznej – wykonuje zabiegi mezoterapii igłowej, iniekcji toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Ponadto zajmuje się leczeniem łysienia oraz nadpotliwości u dzieci i dorosłych.

Zawód lekarza dentysty sprawia mi ogromną satysfakcję oraz uczucie spełnienia. Bardzo ważny jest dla mnie komfort pacjenta i bezbolesne leczenie, dlatego dużo czasu poświęcam na zapoznanie się z przypadkiem, rozmowę z pacjentem oraz prowadzenie wizyty w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

Prywatnie kocham dalekie podróże, snowboard i bieganie.

Certyfikaty

Certyfikaty oraz dyplomy naszych specjalistów.

 

 

Umów się na konsultację

Zapraszamy do naszego gabinetu. Podczas wizyty kontrolnej ocenimy stan uzębienia oraz, w razie potrzeby, zasugerujemy najskuteczniejszą metodę leczenia.
Zarezerwuj termin »

Opinie naszych pacjentów

Cieszymy się zaufaniem naszych Pacjentów, którzy regularnie nas odwiedzają. Zapraszamy do zapoznania się z Ich opiniami.
Zobacz wszystkie opinie »

 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka