dentalove warszawa dentalove warszawa


Poznaj zespół Dentalove

Poznaj Nas bliżej i dowiedz się dlaczego warto właśnie nam zaufać?

 

Katarzyna Dębińska

Lekarz dentysta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem oraz nagrodą Rektora dla najlepszych studentów. Ukończyłam szkolenie specjalizacyjne z zakresu protetyki oraz w 2020r. uzyskałam tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.

Moją zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna, protetyka oraz implantologia. W tych dziedzinach rozwijam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, zarówno w kraju jak i za granicą (Niemcy, Litwa, USA, Brazylia). W codziennej pracy zajmuję się tworzeniem pięknego uśmiechu, wykorzystując mało inwazyjne i bezbolesne metody. Przeprowadzam całkowite rekonstrukcje zgryzu, w oparciu o dokładną analizę i planowanie chirurgiczno – protetyczne. Stale poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych oraz implantologicznych.

Zawód lekarza dentysty sprawia mi ogromną satysfakcję oraz uczucie spełnienia. Bardzo ważny jest dla mnie komfort pacjenta i bezbolesne leczenie, dlatego dużo czasu poświęcam na zapoznanie się z przypadkiem, rozmowę z pacjentem oraz prowadzenie wizyty w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

Prywatnie kocham dalekie podróże, snowboard i sport.

 

Certyfikaty

Certyfikaty oraz dyplomy naszych specjalistów.

 

 

Umów się na konsultację

Zapraszamy do naszego gabinetu. Podczas wizyty kontrolnej ocenimy stan uzębienia oraz, w razie potrzeby, zasugerujemy najskuteczniejszą metodę leczenia.
Zarezerwuj termin »

Opinie naszych pacjentów

Cieszymy się zaufaniem naszych Pacjentów, którzy regularnie nas odwiedzają. Zapraszamy do zapoznania się z Ich opiniami.
Zobacz wszystkie opinie »

 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka