dentalove warszawa dentalove warszawa


Chirurgia stomatologiczna

Leczenie operacyjne jamy ustnej

Czym jest chirurgia stomatologiczna?

Leczenie chirurgiczne jamy ustnej i okolic przyległych

W ramach chirurgii stomatologicznej wykonuje się zabiegi z zakresu leczenia chirurgicznego jamy ustnej oraz okolic przyległych. Niektóre z nich to zabiegi wspomagające inne dziedziny np. implantologię lub protetykę. Głównym celem chirurgii stomatologicznej jest rekonstrukcja i regeneracja tkanek.

Przywiązujemy szczególną wagę do bezpieczeństwa naszych Pacjentów. Wszystkie zabiegi odbywają się w sterylnych warunkach i są przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy. Zabiegi chirurgiczne odbywają się pod znieczuleniem.

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi:

• usuwania zębów;
• odsłaniania zębów zatrzymanych;
• przedprotetycznego leczenia chirurgicznego;
• usuwania torbieli;
• usuwania kaptura dziąsłowego;
• leczenia suchego zębodołu;
• nacinania ropnia w znieczuleniu;
• płukania ropnia/kieszonki;
• podcinania wędzidełka;
• resekcji wierzchołka;
• wyłuszczenia torbieli;
• zakładania opatrunku kolagenowego;
• zdjęcia szwów.

Proces przeprowadzanego zabiegu

Przed i po zabiegu

W naszym gabinecie wykonujemy różne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Przebieg każdego z nich wygląda inaczej. Niezależnie od rodzaju zabiegu stosujemy znieczulenie, które skutecznie eliminuje ból. W wielu przypadkach, przed rozpoczęciem leczenia, konieczne jest wykonanie badań lekarskich. Do efektywnego wykonania zabiegu mogą być niezbędne zdjęcia rentgenowskie jamy ustnej i jej okolic.

Dowiedz się więcej

Podczas wizyty u stomatologa przeprowadzany jest wywiad, który ma na celu wykluczenie przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Lekarz może zlecić wykonanie podstawowych badań, jak morfologia.

Przed zabiegiem nie wolno spożywać alkoholu. Również po zabiegu należy zastosować środki ostrożności. Po większość inwazyjnych zabiegów wymaga się stosowania do zasad, które lekarz omawia szczegółowo po zakończeniu operacji. Wśród najważniejszych można wymienić: powstrzymanie się od palenia papierosów oraz wysiłku fizycznego, spożywanie dużej ilości wody, przyjmowanie pokarmów półpłynnych czy szczególne dbanie o higienę jamy ustnej.

Nasze standardy. Zobacz jak pracujemy

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Cieszymy się zaufaniem pacjentów, którzy chętnie do nas wracają i polecają swoim bliskim oraz znajomym. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów to gwarancja właściwie przeprowadzonego zabiegu. Nieustannie dbamy o nasz rozwój, zdobywając informacje o nowych metodach, rozwiązaniach oraz produktach. Dysponując aktualną wiedzą, możemy zaproponować naszym pacjentom najlepsze dostępne rozwiązania i najbezpieczniejsze implanty. Z efektami naszej pracy możesz zapoznać się poniżej.

Zalety chirurgii stomatologicznej

Bezpieczne, bezbolesne zabiegi

Nowoczesna chirurgia stomatologiczna jest znacznie mniej inwazyjna niż jeszcze kilka lat temu. Rozwój nauki pozwala także na eliminację bólu, który wcześniej był nieodłącznym elementem w przypadku leczenia chirurgicznego.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii:

Wciąż masz wątpliwości? Zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami przez naszych pacjentów.


Pani Magda – najlepsza Dentystka jaka przyszło mi spotkać 🙂 jest ciepła i profesjonalna, pełna pasji. Będę wracać

Magdalena W.


Najlepszy gabinet stomatologiczny w jakim byłam, a Pani Magda to najdelikatniejszy i najbardziej profesjonalny stomatolog!(…)

Urszulka J.


(…)Profesjonalizm, przyjazna atmosfera i leczenie bez bólu to jest to co wyróżnia Dentalove spośród innych prywatnych gabinetów. Z czystym sumieniem polecam.

Marlena S.


Gorąco polecam wszystkim, a szczególnie tym którzy boją się wizyt u dentysty! Pani doktor Magda ma niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta(…)

Anna S.


nigdy więcej nie powiem że boję się Dentysty 🙂 bardzo przyjemne wnętrze, bardzoooo miła i profesjonalna Pani doktor i równie sympatyczna asystentka i do tego cena(…)

Anka O.

Chirurgia stomatologiczna – cennik

Konsultacje i leczenie. Poznaj ceny naszych usług

Konsultacja chirurgiczna
100 zł
Usunięcie zęba
od 300 zł
Chirurgiczne usunięcie zęba
od 400 zł

Zobacz cały cennik »

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj odpowiedzi na pytania, które najczęściej słyszymy od naszych pacjentów.

Leczenie operacyjne może wzbudzać lęk. Często obawa ta wynika z niewiedzy i strachu przed nieznanym. Dostajemy wiele pytań od naszych Pacjentów, dlatego zdecydowaliśmy się zebrać te, które pojawiają się najczęściej. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami.

Czy zabiegi chirurgiczne bolą?

W czasie zabiegu pacjent jest znieczulony. Należy pamiętać iż po zabiegu pacjenci mogą odczuwać dyskomfort.

Czy należy usuwać ósemki?

Ósemki które są nieprawidłowo ustawione, są zatrzymane lub powodują stany zapalne powinny być usuwane możliwe najszybciej.

Czy w czasie jednej wizyty można usunąć kilka zębów?

Jeżeli zęby zakwalifikowane do usunięcia położone są obok siebie można, a nawet wskazane jest jednoczesne ich usunięcie.

Chcesz się umówić na wizytę

Skontaktuj się z nami, przyjdź na konsultację

tel.: 22 308 60 50, e-mail: dentalove@dentalove.pl
Pracujemy: pon. - pt.: 8 00 - 20 00 , Sob.: 8 00 - 14 00

 
 

Zobacz nasze pozostałe usługi

 
 
Dla niepełnosprawnych
Akceptujemy karty płatnicze VISA i Mastercard
Certyfikowany RTG-Pantomogram
Klimatyzacja
Wi-Fi
Beztresowe i bezbolesne leczenie
Miejsce przyjazne dzieciom i małym pacjentom
Parking
Kawa
Relaksująca muzyka