dentalove promocje

O nas

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu osobom wizyta u stomatologa kojarzy się z czymś nieprzyjemnym. Chcąc to zmienić, postaraliśmy się, aby nasz gabinet był miejscem przyjaznym dla naszych Pacjentów, zwłaszcza tych najmłodszych. Przytulne otoczenie, miły i pomocny personel sprawiają, że stresująca wizyta staje się znacznie przyjemniejsza.

Dbamy o to, aby Pacjenci otrzymali pełną informację na temat przeprowadzanego oraz planowanego leczenia. Oferujemy usługi z zakresu profilaktyki i leczenia próchnicy oraz innych chorób. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi z zakresu ortodoncji, protetyki i implantologii realizowane przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Kładziemy duży nacisk na rozwój. Stale poszerzamy naszą wiedzę, aby podczas pracy wykorzystywać najnowsze i najbardziej skuteczne rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zapisania się na pierwszą wizytę, podczas której wykonamy cyfrowe zdjęcie panoramiczne uzębienia oraz stworzymy plan leczenia.

Zespół Dentalove

Z miłości do Stomatologii

dentalove dentalove karta dentalove rentgen dentalove klimatyzacja dentalove wifi dentalove bezbolesne dentalove dzieci dentalove parking dentalove kawa dentalove muzyka dentalove tv

Wstąp do Nas

ul. Remiszewska 14D
03-550 Warszawa, Targówek

Zadzwoń

tel.: 22 678 50 50
kom: 535 99 50 50

Czynne

pon. - pt.: 900 - 2100
Sob.: 900 - 1500