dentalove promocje

Nasze technologie

Nowoczesny sprzęt

IMG_4812

Unity stomatologiczne Stern Weber

Fotel stomatologiczny to serce gabinetu, a wygoda na fotelu to podstawa komfortu pacjenta podczas wizyty. My zadbaliśmy o to, aby nasi Pacjenci czuli się w 100 % komfortowo i bezpiecznie. Na naszych zielonych unitach S200, mamy możliwość doboru odpowiedniej pozycji w zależności od indywidualnego przypadku. Pacjenci czują się wtedy swobodnie i są odprężeni, lekarz natomiast ma łatwo dostępne wszystkie niezbędne narzędzia oraz odpowiednio duże pole manewru podczas każdego zabiegu.

 

Extend_Mono

Aparaty cyfrowy RTG Extend

Jest to najnowsza wersja aparatu wysokiej częstotliwości zaprojektowanego w technologii cyfrowej, dzięki której radykalnie zmniejszono dawkę napromieniowania. Zdjęcia wykonane tą metodą są bardzo dokładne i pozwalają na pełną diagnostykę zęba. Taki aparat jest u nas przy każdym fotelu stomatologicznym, z myślą o wygodzie pacjenta. Zdjęcia RTG razem z elektroniczną dokumentacją mogą być pomocne nawet po wielu latach.

 

zen-x duzy

RVG Zen-X

Radiowizjografia – to dzięki niej możemy przenieść obraz zdjęcia RTG na ekran monitora, aby jeszcze dokładniej w jakości cyfrowej, omówić sytuację kliniczną z pacjentem.

 

hyperion

Pantomogram 3DTS Myray

Nasz Pantomogram wyróżnia nowatorska Technologia Morfologicznego Rozpoznania (MRT), która automatycznie identyfikuje wymiary pacjenta oraz wszystkie parametry wymagane do uzyskania prawidłowego zdjęcia rentgena. Zdjęcia panoramiczne z aparatu firmy Myray posiadają najkrótszy czas ekspozycji od 4 do 9 sekund. Efektem tego jest bardzo niska dawka promieniowania.

 

dbab2256c9076ea6040a24f9d3b86aba

Endomotor X-smart plus

Mikrosilnik endodontyczny X-smart plus – gwarantuje precyzyjne leczenie kanałowe oraz znacznie zwiększa powodzenie leczenia nawet najtrudniejszych przypadków klinicznych. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia w leczeniu kanałowym, skraca się czas zabiegów i ilość wizyt pacjentów.

 

zdj_1

Endo – Master

Urządzenie stomatologiczne przeznaczone do wypełniania kanałów na ciepło gutaperką. Jest to metoda duża bardziej dokładna aniżeli tradycyjna metoda ręcznego wypełniania kanałów. Daje niezwykle dużą trwałość i szczelność oraz zapewnia osiagnięcie maksymalnego efektu leczenia.

 

woodpex III

Endometr

Endometr to elektroniczne urządzenie służące do dokładnego pomiaru długości kanału korzeniowego. Bardzo ważne urządzenie w leczeniu endodontycznym. Decyduje o dokładności leczenia. Endometr automatycznie lokalizuje kanały, ich przebieg oraz dokładną głębokość. Pozwala na równomierne i dokładne opracowanie kanału, łatwe i szybkie oczyszczenie kanału nawet o bardzo zakrzywionym kształcie.

 

703ea60fa6ad7886246f18de4e8f8cbf

Master flux – gaz rozweselający

Jest to urządzenie, które kochają rodzice, naszych małych pacjentów. Dzięki niemu wyleczyliśmy najbardziej bojące się dzieci, z którymi nikt do tej pory sobie nie radził. Master flux – dozuje mieszaninę podtlenku azotu i tlenu, który uspokaja i rozluźnia pacjenta przed i w trakcie zabiegu, ułatwiając leczenie pacjentów z dentofobią nawet tych starszych.

Gaz ma właściwości rozluźniające i uspokajające, przy znikomym działaniu nasennym. Nie działa zwiotczająco na mięśnie. Podtlenek azotu nie otępia pacjenta, pozwalając utrzymać z nim pełny kontakt. Warty do podkreślenia jest fakt, że gaz przestaje działać bardzo szybko po zaprzestaniu podawania.

 

_C9A8100

Mikroskop stomatologiczny SELIGA

 

Mikroskopy SmartOPTIC są zaliczane do produktów wyższej klasy. Jego parametry optyczne odpowiadają wysokim normom światowym. W naszym gabinecie wykorzystywany jest do leczenia kanałowego szczególnie zębów trzonowych. Mikroskop SELIGA pomaga w odnajdowaniu niewidocznych kanałów, udrażnianiu kanałów, diagnozie i leczeniu pęknięć lub złamań zęba, naprawie uszkodzeń zęba, usuwaniu złamanych narzędzi z kanałów. Duże powiększenie umożliwia efektywniejsze leczenie, w tym możliwość zobaczenia dodatkowych, o bardzo małym rozmiarze ujść kanałów praktycznie niemożliwych do zobaczenia gołym okiem.

 

1-3

Autoklaw – Stern Weber

Autoklawy STERN WEBER są podstawowym narzędziem pracy. Gwarantuje wysoką efektywność i bezpieczeństwo procesu sterylizacji. Jest to autoklaw klasy B (najwyższe bezpieczeństwo sterylizacji). Wszystkie narzędzia wielorazowe w naszym gabinecie podlegają procesowi sterylizacji przy wykorzystaniu pary o wysokim ciśnieniu . W temperaturze 134 stopni likwiduje bakterie, wirusy oraz grzyby. Autoklaw ten daje gwarancję ze sprzęt po sterylizacji jest wolny od mikroorganizmów chorobotwórczych i może byc użyty podczas zabiegów.

Każdy proces sterylizacji jest kontrolowany, a jego wyniki dokumentowane.

 

dentalove dentalove karta dentalove rentgen dentalove klimatyzacja dentalove wifi dentalove bezbolesne dentalove dzieci dentalove parking dentalove kawa dentalove muzyka dentalove tv

Wstąp do Nas

ul. Remiszewska 14D
03-550 Warszawa, Targówek

Zadzwoń

tel.: 22 678 50 50
kom: 535 99 50 50

Czynne

pon. - pt.: 900 - 2100
Sob.: 900 - 1500